Dreams

22. 10. 2024 20:00, Praha

Typ akce
Ve měste
web
https://archa-plus.cz/cz/
Místo
ARCHA+
Na Poříčí 1047/26, Praha
zobrazit na mapě

Hudba, film, tanec – autorský projekt Aleše Kudely.

Tento hudební projekt je vyústěním dlouhodobé práce v oblasti filmové a audiovizuální tvorby. Je pokračováním tanečního filmu Čtyři dopisy, který byl vytvořen ve spolupráci s Českou televizí. Z tohoto filmu vznikla také první stejnojmenná nahrávka. Část skladby Late Sun byla také hlavní znělkou televizního festivalu Zlatá Praha.

Forma koncertního provedení audiovizuálního charakteru. Jelikož každá skladba má určitý příběh a filmový charakter, bude použitý vizuální video doprovod včetně verbálního a světelného. Na koncertě zazní některé skladby z alba Four Letters, všechny skladby z nového alba Dreams a některé skladby společně s hosty ze Slunečního orchestru. Na jednu ze skladeb bude vytvořena a provedena taneční choreografie, kterou předvede Jiří Bartovanec a Dora Sulženko Hoštová.

Bude zde také slavnostně uvedena hudební filmová esej na skladbu Flying Soul.V rámci audiovizuálního koncertu proběhne slavnostní uvedení nového alba Dreams v podobě limitované vinylové edice. Ve foyer Archy+ bude uspořádaná výstava fotek z natáčení a také scén z Prahy od fotografa Iva Machuldy, kterou mohou návštěvníci shlédnout před a po koncertu.

O hudební produkci se postará Aleš Kudela (klavír, soprán saxofon, příčná flétna, klarinet), Petr Dvorský (kontrabas), Jakub William Gráf (violoncello), Sukovo kvarteto ve složení: Daniel Matejča (1. housle), Natálie Toperczerová (2.housle), Bohumil Bondarenko (viola), Jakub William Gráf (violoncello). Dále Daniel Bulatkin (klavír), Roman Köhler (akustická kytara), Miloš Vacík (cajon, perkussion). Hosty večera budou Fredrik Janáček (kontrabas) a tanečníci Jiří Bartovanec a Dora Sulženko Hoštová.

Veškeré informace o pořádané akci pro vás připravila redakce webu GoOut.

nejčtenější články