Všichni se už z dovolených vracíme do normálního režimu. Bohužel… Aby to tak nebolelo, přinášíme výběr textů a videí, které vám zajistí dokonalý únik.
 
ČT Art
 

Back to work s dávkou umění

Všichni se už z dovolených vracíme do normálního režimu. Bohužel… Aby to tak nebolelo, přinášíme výběr textů a videí, která vás vrátí zpět do festivalového léta, nebo vám poskytnou tip na kulturní únik z reality.

1.jpg

…a to je co? Letní festivaly, přeci!

Jaká byla festivalová sezóna bez pandemických omezení? A jaké jsou vyhlídky na další roky? O tom diskutovali hudební publicisté Vojtěch Tkáč a Miloš Hroch.

2.jpg

Kdo se komu zaprodal?

Poněkud nervy drásající odpočinek. Do kin vstoupil film Arvéd – snímek o okultistovi Jiřím Arvédu Smíchovském. Přečtěte si o něm víc v recenzi Jana Jaroše.

3.jpg

Hra na celý podzim. Proč potřebujeme kratší herní zážitky?

Ondřej Trhoň dohrál kultovní Elden Ring po více než 135 hodinách. Není to už příliš? A pro koho jsou tak dlouhé hry vlastně určené? Nad tím se zamýšlí ve svém textu.

4.jpg

Pomozte nám zlepšit Artoulky

Náš letní projekt Artoulky završil typograf František Štorm, a nyní nastává čas krátce se zamyslet nad tím, jak Artoulky zlepšit. Pomozte nám a vyplňte krátký dotazník. Jako odměnu můžete získat zábavné tetovačky s Arturem.

 
ČT Art Facebook       Instagram
 

Tuto zprávu jste dostali, protože jste přihlášeni k odběru newsletteru webu art.ceskatelevize.cz.
Pokud si nepřejete dostávat tato sdělení, můžete se odhlásit zde.

© Česká televize 1996–2024
Česká televize, Divácké centrum, Kavčí hory, 140 70 Praha 4 | Ústředna: 2 6113 6113

Kompletní znění souhlasu se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání newsletterů