ČT Art
 

Návrat z dovolené na webu ČT art

S koncem léta se vracíme s tradičními sériemi, ale i se zcela novými projekty. Po prázdninové odmlce můžete například znovu sledovat vybrané materiály z archivu České televize v rubrice Artchiv. Naopak zcela nové rozhovory o aktuálních kulturních tématech najdete v premiérových dílech pořadu Josefa Chuchmy ...a to je co? Projděte se podzimními novinkami spolu s námi.

a-to-je-co.jpg

…a to je co?

Jak jsou na tom česká divadla? Josef Chuchma pozval do svého diskuzního pořadu Alenu Zemančíkovou, které nedávno vyšla kniha Zpětné zakreslení cesty s podtitulem Činohra Národního divadla v letech 1990-2015, a šéfredaktora Divadelních novin Josefa Hermana.

artur.png

Artur

Seznamte se s Arturem, chlupatým absolventem umělecké školy, který se snaží najít uplatnění v oboru, a zároveň je hlavním hrdinou našeho nového komiksu. Sledujte s námi Arturovu snahu protlouct se životem!

sedma.jpg

Sedm knižních tipů

Jsme poslední, kdo by teď chtěl strašit s tipy na dárky k Vánocům, ale znáte to… Mít přehled o novinkách na pultech knihkupectví se hodí vždycky. Josef Chuchma vybírá každý týden ve své Knižní sedmě ty nejzajímavější tituly.

vinyla.jpg

Vinyla vybírá hudební novinky

Hudební cenu Vinyla asi netřeba představovat. Ve spolupráci s ní přinášíme výběr těch nejzajímavějších hudebních novinek. Jaká tuzemská alba července a srpna byste si měli poslechnout? Čtěte – a nastražte uši.

chalupecky.jpg

Profily laureátů Ceny Jindřicha Chalupeckého 2021

Od 23. září je v Pražákově paláci v Brně k vidění výstava laureátů Ceny Jindřicha Chalupeckého pro rok 2021. Seznámit se s nimi můžete také v sérii jejich profilů. Podívejte se například na tvorbu Roberta Gabrise.

 
ČT Art
 

Tento e-mail jste dostali, protože jste přihlášeni k odběru newsletteru webu art.ceskatelevize.cz
Odhlásit z odběru

Facebook Instagram

Česká televize, Divácké centrum, Kavčí hory, 140 70 Praha 4
Ústředna: 2 6113 6113