Jak vypadají vaše ideální Velikonoce?
 
ČT Art
 

Velikonoce s kulturou

Jak vypadají vaše ideální Velikonoce? S pletením pomlázky, pečením mazance ani malováním vajec vám nepomůžeme. Potěšíme ale ty, kteří volné dny nejraději tráví v klidu s knihou nebo zajímavým pořadem. Nechte se inspirovat našimi tipy a užijte si krásné kulturní Velikonoce!

1.jpg

Máte knihovnu? s filozofem Václavem Bělohradským

Václavem Bělohradským se možná pyšníte ve své knihovně. Co ale skrývá ta jeho? Vypravili jsme se ho zeptat, a vy tak do jeho knihovny můžete nahlédnout v krátkém videu.

2.jpg

Posviťte si na televizi

Dívat se na televizi znovu – a lépe. To je cílem desetidílné série ČT TeleRevize. S jejími autorkami jsme probrali, jaká podprahová sdělení televizní obrazy obsahují nebo kde končí hranice korektnosti.

3.jpg

Knižní tipy Josefa Chuchmy

V novém Knižním kvartetu tentokrát nenajdete čtyři, ale hned pět titulů. Celá non-fiction pětice cílí na společnost a na to, jak se v ní orientovat, obstát a jak porozumět jejímu fungování.

4.jpg

Velké nic se pozastavuje nad rozpory pandemie

Zastav se, světe, zaznívá v dokumentu Velké nic režijní dvojice Víta Klusáka a Mariky Pecháčkové. Jak se jim podařilo reflektovat bezčasí covidové pandemie? Přečtěte si recenzi Julie Páté.

 
ČT Art Facebook       Instagram
 

Tuto zprávu jste dostali, protože jste přihlášeni k odběru newsletteru webu art.ceskatelevize.cz.
Pokud si nepřejete dostávat tato sdělení, můžete se odhlásit zde.

© Česká televize 1996–2024
Česká televize, Divácké centrum, Kavčí hory, 140 70 Praha 4 | Ústředna: 2 6113 6113

Kompletní znění souhlasu se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání newsletterů