Vánoce jsou za dveřmi! Ať už je slavíte jakkoli, přejeme vám, abyste si svátky užili a do nového roku vykročili tou správnou nohou.
 
ČT Art
 

Veselé Vánoce a šťastný nový rok plný kultury

Pomalu mizející cukroví, přeplněné obchody, barevná světýlka, hon za nejhezčím a nejudržitelnějším stromkem, hádky o kaprech i ožehavá otázka, co tedy patří do bramborového salátu. Vánoce jsou za dveřmi! Ať už je slavíte jakkoli, přejeme vám, abyste si svátky užili a do nového roku vykročili tou správnou nohou. Pokud se ale přeci jen budete při trávení štědrovečerní večeře nudit, máme pro vás pár tipů!

1.jpg

Pošlete svým blízkým pohlednici

Pořád jste ještě nenapsali vánoční přání svým příbuzným a blízkým? Pošlete jim digitální pohlednici! Vybrat si můžete ze slavných obrazů, nebo pošlete pozdrav s vánočním Arturem!

2.jpg

Otestujte svoje znalosti

Znáte svět umění? Dokážete seřadit karty událostí tak, jak se v minulosti odehrály? Ověřte si své znalosti umění a kultury 20. století v naší nové hře Artline.

3.jpg

Posviťte si na pohádky

Jak se vyrábí vánoční pohádky v České televizi? Jakou mají sledovanost? A obešli by se bez nich diváci na Štědrý den? Ptali jsme se těch nejpovolanějších!

4.jpg

Přečtěte si komiks

Artur slaví Vánoce! Nebyl by to ale Artur, kdyby šlo vše podle plánu…

 
ČT Art Facebook       Instagram
 

Tuto zprávu jste dostali, protože jste přihlášeni k odběru newsletteru webu art.ceskatelevize.cz.
Pokud si nepřejete dostávat tato sdělení, můžete se odhlásit zde.

© Česká televize 1996–2024
Česká televize, Divácké centrum, Kavčí hory, 140 70 Praha 4 | Ústředna: 2 6113 6113

Kompletní znění souhlasu se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání newsletterů