Povaleč 2024

1. 8. 2024 - 3. 8. 2024, Valeč

Typ akce
Festival
web
https://www.zamek-valec.cz/cs
Místo
Zámek Valeč
Karlovarská, Valeč
zobrazit na mapě

Velkolepá oslava plnoletosti v barokních kulisách Valče

Osmnáctý ročník multižánrového festivalu Povaleč přinese během tří dnů kromě hudby i divadla, přednášky, umělecké instalace, projekce dokumentů, výstavu v zámeckých objektech nebo stage pro děti.

Vstup na Povaleč není zdarma, výši vstupného ale nechává Povaleč na návštěvnících. Vstupenky na Povaleč se prodávají prostřednictvím předprodeje, i přímo na místě. V předprodeji lze zakoupit vstupenky od výše základního doporučeného vstupného, které činí 950 Kč.

Za příspěvek alespoň ve výši 950 Kč obdrží účastníci na vstupu do areálu památeční textilní pásku a předprodejovou pivenku. Pokud se rozhodnou přispět více, získají další bonusy. Za příspěvek 1200 Kč a více čekají na návštěvníky 1+1 předprodejová pivenka a vstup na zámek zdarma, za příspěvek 1750 Kč a více 3 pivenky + 1 předprodejovou, sprchy zdarma a vstup na zámek zdarma. Speciální královská vstupenka je opět za 3000 Kč a zahrnuje vyšperkovanou pásku včetně 3 + 1 pivenek, sprch zdarma a vstupu na zámku. Více informací, včetně případných otázek k předprodeji je k nalezení zde.

Veškeré informace o pořádané akci pro vás připravila redakce webu GoOut.

nejčtenější články