Afrika s Tomíkem

30. 11. 2023 19:00, Praha

Typ akce
Ve měste
web
http://www.divadlodobeska.cz
Místo
Divadlo Dobeška
Jasná I 1181/6, Praha
zobrazit na mapě

Cestovatelská stand-up projekce o cestování po JAR, Botswaně, Zambii, Zimbabwe, Malawi, Tanzanii a Ugandě.

Tomáš Vejmola se vydal na další cestu po východní Africe a to opět s tuktukem a s kameramanem Davidem Žváčkem. Převážně veselé a kolikrát až neuvěřitelné příběhy návštěvníkům Tomík společně s Davidem povypráví a promítnou na plátně v podobě fotografií a videí, které na 111 dní dlouhé cestě posbírali.

Jak se řídí tuktuk v Africe? Jak žijí dnešní domorodé kmeny? Co vše se tam jí? Co malárie? A kde to bylo nejtěžší? Mnoho barvitých historek doprovázené krásnými, nejen dronovými záběry, Tomík s humorem a jistou nadsázkou mile rád poví. Přednáška je určena pro všechny, kteří se rádi zasmějí, inspirují, či se chtějí dozvědět něco nového o cestování a daných zemích.

Tomáš Vejmola: Mladý cestovatel, který se rozhodl „brázdit svět s úsměvem na tváři a nejlépe v sedle tuktuku“. Pouští se do náročných expedic, od kterých očekává silné zážitky, ale i veselé historky. Když zrovna necestuje po světě s tříkolkou, tak dělá průvodce Maroku, či Gruzii nebo cestuje po České republice, kde v knihovnách, kinech, ve školách i na festivalech vypráví o svých cestách. Krom toho napsal z cest dvě knížky a natočil cestopis Z Hranic okolo hranic, který běží na TV Prima Zoom.

Více informacích o přednášejících je možné najít na facebookové či webové stránce.

Veškeré informace o pořádané akci pro vás připravila redakce webu GoOut.

nejčtenější články