Aftercare a zpětná vazba v BDSM

30. 11. 2023 19:00, Pardubice

Typ akce
Ve měste
web
https://www.everything.cz/
Místo
Everything
náměstí Republiky 56, Pardubice
zobrazit na mapě

Přednáška, která se bude věnovat tématu Aftercare v BDSM hrách. Přednášet bude opět Def. Rozkryje tajemství toho, jak pečovat o sebe a svého partnera po intenzivních zážitcích, a proč je to nezbytné pro zdravé BDSM vztahy. Přednáška je přínosná pro pochopení, jaký význam má péče po hrách a jak může posílit párovou spojitost a emoční pohodu.

Def ve světě BDSM pohybuje od roku 2006, shibari se aktivně věnuje od roku 2007. Od začátku se velmi zajímá o lidské limity a bezpečnost. Už přes tři roky učí v pražském Subspace studiu. Od loňského roku častěji jezdí do Brna, kde letos začala pořádat i workshopy. Více se mohou účastníci dozvědět na jejím Instagramu nebo webu.

Nemravy je projekt, který má za cíl vytvořit bezpečnou a přátelskou komunitu pro všechny „kinky“, „queer“ i „vanilla“ lidi. Formou různých akcí (přednášky, performace, workshopy a tématické party) chtějí organizátoři poskytovat možnosti vzdělávání, objevování a seznamování všem se zájmem o BDSM, kink, vztahovou psychologii, moderní randění a další témata týkající se sexu a vztahů.

Akce se pro vytvoření bezpečného prostoru řídí pravidly chování, které je možné nají na tomto odkazu.

Veškeré informace o pořádané akci pro vás připravila redakce webu GoOut.

nejčtenější články