Betaverze

24. 11. 2023 - 26. 11. 2023, Praha

Typ akce
Ve měste
Místo
Sláva
Celetná 12, Praha
zobrazit na mapě

Čeští designéři jdou s kůží na trh prostřednictvím akce „Betaverze“.

Ojedinělá prezentace módního designu – přehlídky, pop-upy, hudební a taneční vystoupení, beseda i afterparty? To vše pod jednou střechou? To je třídenní event Betaverze, který zároveň poprvé otevře dveře do nově vzniklého concept storu & kreativního hubu Sláva.

Ve třech dnech se prostřednictvím alternativní přehlídky a showroomu představí mnoho designérů z oblasti fashion designu. Prezentace tvůrců bude doplněna o bohatý multižánrový program a odlehčena od novodobých stereotypů. Podrobný program bude brzy zveřejněn.

Betaverze je veřejným debutem neziskové organizace Skin On The Market, jež spoluvytváří progresivní, otevřenou a bezpečnou módní scénu se snahou odprostit autorskou módu od stereotypů a elitářství.

Skin On The Market organizuje unikátní módní eventy s kulturním přesahem, které propojují světy umělců a designérů. Iniciuje zdravou spolupráci, která přináší nové impulsy do světa módy. Zároveň bude zprostředkovávat komunikaci mezi veřejností a designéry, čímž naruší dogmata o autorské tvorbě.

Veškeré informace o pořádané akci pro vás připravila redakce webu GoOut.

nejčtenější články