Business speed networking

23. 4. 2024 17:00, Praha

Typ akce
Ve měste
web
http://opero.cz/cs
Místo
Opero
Salvátorská 931/8, Praha
zobrazit na mapě

Byznys hub a coworking Opero je místem nejen pro ty, kteří hledají reprezentativní a pohodlné zázemí pro občasnou i každodenní práci v centru Prahy nebo pro pořádání eventů. Jsou melting pot, kde se propojují světy i komunity. Věří, že ve sdílení zkušeností je síla, a proto pomáhají profesionálům z odlišných byznysových a kreativních světů růst a vzájemně se obohacovat.

Snaží se oslovit široké spektrum osobností a vytvořit tak prostor, kde se potkávají činorodí lidé a tvoří se pestrá paleta příležitostí ke vzniku projektů a dlouhodobých vazeb. Setkání s bublinkami je pravidelná akce, kde účastníci mohou neformálně networkovat s komunitou Opera.

Na Business speed networkingu mají účastníci možnost nejen představit ostatním sebe a své služby, ale také poznat další členy a získat nové kontakty. Čeká je příjemná atmosféra prostoru Opero, dobré víno a spousta zajímavých a inspirativních lidí.

A jak to funguje? Účastníci budou rozděleni do dvojic, přičemž každý z dvojice má 3-4 minuty čas na to, aby představil sebe a svůj business, poté se ve dvojici vystřídají a po uplynulém čase se dvojice promění.

Na akci se mohou potkat i s účastníky programů DoToho! a Ment2Grow, které vznikly v Operu na podporu technologických startupů, malých a středních firem.

Veškeré informace o pořádané akci pro vás připravila redakce webu GoOut.

nejčtenější články