Chernobyl – úniková hra

1. 1. 2016 - 1. 1. 2038, Plzeň

Typ akce
Ve měste
Místo
Solní 19
Solní 19, Plzeň
zobrazit na mapě

Unikátní a profesionální navržená úniková hra, vytvořená odborníky v oblastech game designu, scénáristiky, scénografie, jaderné energetiky a elektroniky.

Průběh hry: Černobylská dozimetrická věž zaznamenala podivné údaje ze čtvrtého bloku jaderné elektrárny, naznačující událost s únikem radiace do okolí. Technici věže musí co nejrychleji uvědomit personál elektrárny i vnější záchranné sbory, a to sestavením a zprovozněním vysílací stanice a odvysíláním příslušných havarijních kódů. Na čtvrtém bloku černobylské jaderné elektrárny zatím všude panuje zmatek, nikdo pořádně neví, co se děje a navíc se pohřešuje klíčový operátor, inženýr Alexander Akimov. Narychlo sestavený záchranný tým je pověřený nalezením a záchranou Akimova v bludišti chodeb a místností poničené strojovny čtvrtého bloku a současně musí co nejdříve zprovoznit havarijní doplňovací čerpadla, aby předešel mnohem větší havárii, která může propuknout každým okamžikem.

Délka trvání: Hra je na minimálně 60 minut.

Chernobyl – dozimetrická věž

Úvodní hra s běžnou obtížností, kde se hráči ocitnou v dozimentrické věži a jejich cílem je aktivace záchranných složek sestavením vysílací aparatury a odvysíláním havarijních kódů.

Chernobyl – záchranná mise

Velmi obtížná výzva, kde hráči bojují s časem a o vlastní přežití, aby zachránili nejen klíčového pracovníka elektrárny, ale především elektrárnu samotnou a její okolí – na splnění jejich úkolu závisí statisíce životů.

Veškeré informace o pořádané akci pro vás připravila redakce webu GoOut.

nejčtenější články