Dancetopia Interventions: Trust & Togetherness

26. 5. 2024 18:00, Praha

Typ akce
Divadlo
web
https://www.fuchs2.cz/
Místo
Fuchs2
ostrov Štvanice 1125, Praha
zobrazit na mapě

Akce v rámci symposia Dancetopia na Intervenci ve Fuchs2, kde vystoupí umělci v sérii performancí a tanečních představení.

Program:
Série představení

  • 20:00 Lovers against Lions
  • 20:40 Bodies in Progress 28
  • 21:40 Vulnerability Hurts

Dlouhotrvající performance

  • 18:00–20:00 Kaleidoscope: Workshop of Noticing show trvá dohromady hodinu, návštěvník může přijít a odejít kdykoliv chce, je třeba přinést si telefon a sluchátka.
  • 19:30–23:30 The world between us

Guilherme Morais, Lovers against Lions: performance zve k projevům citů ve veřejném prostoru. Zejména členové LGBT+ komunity, nebo lidé, kteří mají jinou barvu pleti než bílou, si totiž často ze strachu lásku na veřejnosti nemohou dovolit.

ME-SA / Martina Hajdyla Lacová, Bodies in Progress 28: zkoumá vliv sdílené existence na ženu a její tělo během těhotenství. Prožijte s Martinou Hajdyla Lacovou fascinující cestu, kterou právě sama prochází - v těle, které se mění a přizpůsobuje novému životu.

Collectif blitzbereit, Vulnerability Hurts: performance objevuje zranitelnost jako základ intimity. Pozorujte intimní zážitky od hravých a něžných až po intenzivní nebo znepokojivé.

Mind Move / Veronika Knytlová, Kaleidoscope: Workshop of Noticing: Nalaďte se na okolní přírodu a rytmus vlastního těla. Hudba, atmosféra, vše kolem se stane součástí jedinečného tance života.

Andrea Tušimová, The world between us: jeden poslech písničky Mamma Mia spustil kolotoč emocí. Prožijte a protančete s Andreou Tušimovou její nejoblíbenější skladby.

Kdo by se měl zúčastnit:
Tato akce je určena široké i odborné veřejnosti a profesionálkám*ům z oblasti tance, performance a divadelního umění.

Informace o vstupenkách:
S touto vstupenkou může účastník navštívit představení v Paláci Akropolis. Pokud je tanečník/tanečnice nebo profesionál/profesionálka z tanečního/divadelního oboru a má zájem zúčastnit se celého programu symposia Dancetopia, nechť se podívá na Dancetopia Symposium, kde je možno najít další podrobnosti a registraci.

Kompletní oficiální program také zde

Veškeré informace o pořádané akci pro vás připravila redakce webu GoOut.

nejčtenější články