Deaf Club + Fuck Money + Decultivate

25. 4. 2024 20:00, Praha

Typ akce
Koncert
web
https://bikejesus.com
Místo
Bike Jesus
ostrov Štvanice 1125, Praha
zobrazit na mapě

Koncert kapel Deaf Club, Fuck Money a Decultivate proběhne v Bike Jesus 25. dubna 2024.

Jmenovat všechny kapely Justina Pearsona je stejně ironicky vtipná a nekonečná hra, jako vyjmenovávat všechny projekty Banána. Po solidně dlouho existujících Retox je i Justinův poslední superband Deaf Club celkem konzistentní. Debutové album Productive Disruption bylo kombinací sci-fi excentričnosti The Locust a zlámaného spastického art hardcore Retox, přičemž zní jako dvaadvacetiminutový sardonický vtip, typický výsměch nikdy nechápajícímu okolnímu světu a sobě zároveň. To vše na pozadí nepřekvapivě „tight“ kapely poskládané z členů ACxDC, Run with the Hunted, Weak Flesh a The Manx (resp. JR Slayer, Glassing nebo Planet B). Výsledek je zábavný tím nejzvrácenějším způsobem. EP Bad Songs Forever pokračuje v načrtnuté zkáze a cizeluje jejich sci-fi crust punk z budoucnosti k cynické dokonalosti. Na turné doplněni kapelou Fuck Money (Three One G) nenechají jedno triko suché.

Fuck Money jsou noisy space art punk z Austinu upečený horkým covidovým létem 2020. Jejich první EP vznikalo v plechové sauně 12 x 10 metrů zamořené krysami. Nejde vymyslet lepší místo a situaci pro agresivnější katarzi. Nasranost a frustrace z toho srší takovou intenzitou, že to prostě nejde nemilovat. Jesse F. Keeler z Death From Above 1979 o nich řekl: „the most inspiring shit I’ve heard in ages."

A třetí na menu Decultivate? Jak jinak. Proč vymýšlet složitosti, když tohle se nabízí samo. Kdysi se Radek Pavlovič rozplýval nad ještě nevydaným debutem Deaf Club a teď s nimi jeho Decultivate budou sdílet pódium v Bike Jesus. 17 minut intenzivní masáže hlukem.

Veškeré informace o pořádané akci pro vás připravila redakce webu GoOut.

nejčtenější články