Go Global 2023

24. 11. 2023 - 25. 11. 2023, Praha

Typ akce
Ve měste
Místo
Botel Marina
U Libeňského mostu 1, 180 00, Praha
zobrazit na mapě

Veletrh pro všechny co chtějí studovat na univerzitách v zahraničí, nebo si vyzkoušet práci ve světě a zdokonalit se v cizím jazyce.

Široká veřejnost je zvána na veletrh studia a práce v zahraničí, kde návštěvník získá potřebné informace. Účastníci se dozví, jaké jsou možnosti, získá praktické tipy a zjistí, jak překonávat hranice mezi zeměmi i v sobě samém.

Na studium vysoké školy do zahraničí

Na veletrhu se představí vysoké školy z Kanady, Austrálie, Holandska, Německa, Irska a Velké Británie. Zástupců škol se návštěvník může zeptat přesně na to, co ho nejvíc zajímá. Na přednáškách pak od koordinátorů získá přehled o celkových možnostech studia v zahraničí, jeho financování i o tom, jaké jsou požadavky na přijetí. Individuální konzultace s kariérním poradcem z projektu Na co se hodíš zase pomůže při rozhodování, jaký obor nebo metoda výuky je pro konkrétního člověka nejvhodnější. Ať už chce člověk bádat v laboratoři, budovat vlastní firmu nebo programovat budoucnost, v širokém spektru prezentovaných škol si návštěvník vybere přesně to, co ho bude bavit.

Pracovní programy v zahraničí

Pracovní zkušenost v zahraničí je nejen skvělou položkou do životopisu, ale také cesta, jak poznat svět a podívat se na místa, o kterých se většině Čechů ani nezdá. Díky pracovní zkušenosti se člověk osamostatní a naučí se spoléhat sám na sebe. V rámci veletrhu se návštěvník může pobavit s koordinátory jednotlivých programů a získat cenné informace o práci v Kanadě, USA, Irsku, Řecku, Německu nebo Španělsku.

Veškeré informace o pořádané akci pro vás připravila redakce webu GoOut.

nejčtenější články