Kouzelná školka uzamčená na fanfáru

10. 12. 2023 15:00, Čelákovice

Typ akce
Pro děti
web
http://www.kdcelakovice.cz/
Místo
Kulturní dům Čelákovice
Sady 17. listopadu 1380, Čelákovice
zobrazit na mapě

„Zveme všechny kluky i holky, dorazte ve vašem městě konečně do Kouzelné školky!“

Kouzelná školka uzamčená na fanfáru, originální novinka pro děti v licenci České televize.

Kouzelná školka, televizní fenomén pro děti (denně již spoustu let sleduje cca 60tis. diváků ), a nyní konečně ožívá a do divadla děti a rodiče srdečně zve František z Fanfárie a jeho školková parťačka Lucka. Představení pro děti v licenci ČT se spoustou zábavy, písniček, překvapení a hlavně dobré nálady už brzy přivítá diváky v divadelní Kouzelné školce v sálech po celé ČR.

Pondělí až pátek běží Kouzelná školka v každodenní premiéře i repríze 10x v týdnu na ČT Déčku. O víkendech se k výročí 10 let Déčka Kouzelná školka tajně otevírá a vydává se svou divadelní šou a nadupanými školkovými písničkami na výlet za dětmi do kulturních sálů. Jaké to je v Kouzelné školce, když mají děti volno, o víkendu, když skřítci z Fanfárie a Lucka dorazí za dětmi do jejich města, tak to je spoustu let tajemství a rozluští ho už brzy pouze diváci v sále naživo.

Lucka a František zvou děti, aby si s nimi přišli hrát, do rytmu vrtět, nahlas se smát. Nebudou chybět ani školkové hity: Ahoj, nazdar, helou, Stonožka, Piráti školkoví, Enyky benyky, Chechtadlo, Výlet autem a další.

Veškeré informace o pořádané akci pro vás připravila redakce webu GoOut.

nejčtenější články