Krampus show 2023

26. 11. 2023, Praha

Typ akce
Ve měste
web
https://navystavisti.cz/
Místo
Výstaviště Praha - Open air za pavilony
Výstaviště 67, Praha
zobrazit na mapě

Přijďte se bát na Výstaviště!

Účastníky čeká děsivá Krampus show, kde si užijí peklo plné temných postav, tentokrát ve venkovní části areálu Výstaviště Praha. Letošní rok bude děsit více než 100 Krampus postav z proslulých rakouských průvodů. Ti jsou známí svými propracovanými maskami, kravskými zvonci, kožichy, řetězy a ohni.

Na ďábelské akci s jedinečnou atmosférou lze očekávat i program v podobě ohňových vystoupení a hudební doprovod DJe. Po celý den bude připravena gastrozóna se širokou nabídkou horkých nápojů, ďábelských klobás a dalšího občerstvení, to vše před Maroldovým panoramatem.

Akce je rozdělená na odpolední Krampus family show a večerní Krampus night show. Family show je vhodná pro rodiny s dětmi ve věku 3–15 let (v doprovodu rodičů) a představí se na ní cca 50 čertů. Krampus night show je určená pro dospělé a děti od 15 let a asi 120 čertů na ní bude pořádně řádit. Trasa průvodu je dlouhá cca 800 m.

Focení s krampus čerty bude probíhat v Maroldově panoramatu. Kapacita focení je max. 5 osob po dobu 10 min. Během časového slotu bude k dispozici cca 3–5 čertů a lze si tak udělat jedinečné selfie. Focení probíhá zvlášť. Zakoupením slotu na focení si zákazník nekupuje vstup na Krampus show.

Další informace:

  • Pořadatele žádají účastníky, aby nechali všechny své zvířecí miláčky doma. Na akci bude pyrotechnika, ohně a hluk. Zároveň žádají o zvážení účasti dětí.
  • Zvýhodněná cena vstupného platí do 19. listopadu 2023.
  • Mapa trasy průvodu k dispozici na odkaze zde.

Veškeré informace o pořádané akci pro vás připravila redakce webu GoOut.

nejčtenější články