Muzeum fantastických iluzí

1. 1. 2016 - 18. 2. 2031, Praha

Typ akce
Výstava
web
https://muzeumfantastickychiluzi.cz
Místo
Muzeum fantastických iluzí
Vodičkova 31, Praha
zobrazit na mapě

Muzeum fantastických iluzí Pavla Kožíška nabízí zábavu pro celou rodinu. Stálá expozice zahrnuje sbírku optických klamů a velkoformátových trikových obrazů.

Vyzkoušejte kouzelnou židli nebo magickou místnost, která vás promění v trpaslíka nebo obra. Nechte se kouzelníkem vystřelit z děla nebo levitovat ve vzduchu. Vaše hlava se náhle ocitne na stole nebo si na vás pochutná King Kong. Slavný alchymista Edward Kelley vás kouzlem uvězní ve své středověké laboratoři a dinosaurus si vás ve svých pařátech odnese do hnízda. Projdete se hlavou dolů po stropě místnosti, proměníte se v primabalerínu, uvidíte svůj skutečný obraz v zrcadle, stanete se nejkrásnějším člověkem na světě a zažijete mnohé další… Dýchne na vás kouzlo starých časů a dozvíte se zajímavá tajemství optických iluzí.

Po předložení vstupenky z Divadla kouzel Pavla Kožíška získáte na pokladně Muzea fantastických iluzí 10% slevu na vstupenku.

Praktické informace: Vzhledem k charakteru expozice nedoporučujeme vstup pro vozíčkáře. Děti do 15 let pouze s doprovodem dospělé osoby.

Veškeré informace o pořádané akci pro vás připravila redakce webu GoOut.

nejčtenější články