Piano Potrvá: Timmi + Mariana Jouzová

14. 12. 2023 19:30, Praha

In Abyss
Vít Poula
Typ akce
Koncert
web
http://www.potrva.cz/
Místo
Potrvá
Srbská 2, Praha
zobrazit na mapě

V devátém ze série komorních koncertů Piano Potrvá se představí se svým elektro-akustickým setem česko-slovenská hudební producentka timmi a oceňovaná harfistka Mariana Jouzová.

Timmi: Hudební producentka, která stojí za hudebním labelem Řehole a festivalem Řehole pod širákem. Část základů pro její tvorbu čerpá z duchovní hudby, ze které se inspiruje a vytváří upravené party převedené do vokálů nebo nebo kláves. Její nahrávky zahrnují hutné dronové plochy proložené noisem, akustickým pianem, syntezátory, vokál nebo mluvené slovo. Její první oficiální skladba Theosis vyšla na kazetě na labelu Řehole ve spolupráci s Stoned To Death.

Mariana Jouzová: Oceňovaná harfistka Mariana Jouzová, absolventka HAMU. Spolupracovnice řady předních českých symfonických orchestrů jako např. Symfonický orchestr hl. m. Prahy FOK, Symfonický orchestr Českého rozhlasu, Pražská komorní filharmonie a Filmová filharmonie, jíž je od roku 2014 členem. Na pražské alternativní scéně je známá svým vystoupením na festivalu Řehole pod širákem II, elektro-akustickým setem na Konektiv Night společně s Omar El-Sadek (QOW) nebo spoluprací s Ester Grohovou.

Veškeré informace o pořádané akci pro vás připravila redakce webu GoOut.

nejčtenější články