Rusalka

22. 6. 2024 19:30, Vysoká

Typ akce
Divadlo
web
https://antonindvorak.cz/
Místo
Památník Antonína Dvořáka
Vysoká u Příbrami 69, 262 42, Vysoká
zobrazit na mapě

Památník Antonína Dvořáka ve Vysoké u Příbrami zve na operu Rusalka, která se odehraje v zámeckém parku u památníku. Rusalka Antonína Dvořáka je klasický pohádkový příběh o velké, nenaplněné touze vodní víly Rusalky. Toto operní představení je projektem společnosti Opera studio Praha, z.s. Hodinu před začátkem představení se mohou diváci připojit na komentovanou procházku po okolí památníku.

V nepřízni počasí se po odehraném 1. dějství vstupné nevrací. V případě celodenní nepřízně počasí zůstávají vstupenky v platnosti na daný náhradní termín vždy následující den. Vstupenka na představení platí také jako jízdní doklad na speciální lince X395 v den konání představení od 16:00 do 1:30 následujícího dne. Jízdní řády speciální linky X395 najdou na webových stránkách.

Během představení diváci přecházejí parkem. První dějství se odehrává u jezírka, druhé u zámku. Pro imobilní diváky bude možnost dopomoci a převozu.

Hlediště je děleno na 2 kategorie: 1. Kategorie –⁠ přední místa a uprostřed hlediště 2. Kategorie –⁠ boční místa a zadní řady, sedadla nejsou číslovaná

Veškeré informace o pořádané akci pro vás připravila redakce webu GoOut.

nejčtenější články