Tinnitus: Online podpůrná skupina

14. 12. 2023 18:00, Česko

Typ akce
Ve měste
Místo
Online
Online, Česko
zobrazit na mapě

Kdo má osobní zkušenost s pískáním v uších/tinnitem? Nezisková organizace Neticho pořádá pravidelné online svépomocné skupiny. Cílem je vytvoření bezpečného prostoru pro vzájemnou podporu, pochopení i sdílení toho, jakým způsobem se s tinnitem každý vyrovnává. Diskuze se bude vyvíjet podle aktuálních témat, která přinesou sami účastníci. Základem je vzájemný respekt a otevřenost.

Setkání se koná online a podmínkou je zapnutá webová kamera. Odkaz na setkání bude zaslán na registrovaný e-mail před začátkem události.

Online skupinu koordinuje Eliška Kvasničková, absolventka bakalářského programu v oboru Sociální patologie a prevence (2021) na Univerzitě Hradec Králové a studentka oboru Aplikovaná psychoterapie a inovace v sociální práci na Univerzitě Palackého v Olomouci. Profesí je krizovou interventkou, dva roky ale působí také jako peer terapeut, v současné době na oddělení zvýšené akutní psychiatrické péče v Psychiatrické nemocnici Bohnice. Je zakladatelkou organizace Dáme čaj a kávu, z. s., která poskytuje podporu lidem v akutní krizi a/nebo čekajícím na pomoc v terapeutických a sociálních službách. V rámci lektorování v postgraduálním vzdělávání se věnuje tématům jako psychopatologie nebo sociální psychologie a krizová intervence.

Upozornění: Skupina nebude sloužit jako náhrada psychiatrické a psychologické péče, pokud někdo trpí závažnými potížemi, je doporučeno se obrátit na odborníky v této oblasti.

Veškeré informace o pořádané akci pro vás připravila redakce webu GoOut.

nejčtenější články