Tinnitus: Svépomocná skupina

9. 12. 2023 15:00, České Budějovice

Typ akce
Ve měste
web
https://centrum-setkavani.cz
Místo
Centrum setkávání
Neplachova 2297/1, České Budějovice
zobrazit na mapě

Kdo má osobní zkušenost s pískáním v uších/ tinnitem? Nezisková organizace Neticho zaštiťuje první svépomocnou skupinu v Českých Budějovicích. Cílem je vytvoření bezpečného prostoru pro vzájemnou podporu, pochopení i sdílení toho, jakým způsobem se s tinnitem každý vyrovnává. Diskuze se bude vyvíjet podle aktuálních témat, která přinesou sami účastníci. Základem je vzájemný respekt a otevřenost.

Koordinátorkou svépomocné skupiny je Viktorie Šeflová, absolventka bakalářského studia ergoterapie. Už v průběhu studií se zabývala především rehabilitací s dětskými klienty. Nyní je součástí terapeutického týmu v centru pro děti s poruchou autistického centra, zároveň se angažuje jako konzultantka pro maminky, které se snaží najít cestu k radostnému mateřství. Sama je nyní maminkou na plný úvazek. Tinnitus má diagnostikovaný již 12 let. Protože sama věděla, jak těžké je orientovat se v tom co se s ní děje a stále zůstat nad věcí, rozhodla se zapojit do osvěty této diagnózy pro všechny kteří si procházejí stejnou situací.

Upozornění: Skupina nebude sloužit jako náhrada psychiatrické a psychologické péče, pokud někdo trpí závažnými potížemi, je doporučeno se obrátit na odborníky v této oblasti.

Veškeré informace o pořádané akci pro vás připravila redakce webu GoOut.

nejčtenější články