Uptone: Cameron Hayes

13. 11. 2024 20:00, Praha

Typ akce
Koncert
web
http://www.crossclub.cz/cs/
Místo
Cross Club
Plynární 23, Praha
zobrazit na mapě

Kick drum and bassu a romantika alternativní scény: vycházející star Cameron Hayes v Praze

Zpěvačka a producentka Cameron Hayes zažila raketový start díky TikToku. Její temně podmanivý styl zaujal miliony fanoušků, kteří natáčeli videa na její remix skladby I Wanna Be Your Girlfriend původně od Girl in Red. Její mix drum and bassu a alternativního rocku zaujal i producenta Roberta Etheridge (Dimension), který s ní nahrál skladbu Devotion.

V Praze se Cameron Hayes představí 13. listopadu 2024 v klubu Cross. Koncert se uskuteční v rámci série Uptone s volným vstupem. Rezervace je možné vytvářet už teď na fource.cz a portále GoOut.

Hudbě se Cameron Hayes věnuje od šesti let a poté, co dostudovala uměleckou vysokou školu, vyráží na první celoevropské turné a je ready skutečně prorazit. Její fan base roste s dalším singlem, své druhé EP chystá na začátek července – nový singl Spend the Night lze rozhodně označit za drum and bassový banger. A proto nepřekvapuje, že si ji ke spolupráci pozvali žánrové hvězdy jako Wilkinson nebo Sub Focus. „Pracuji na skladbách, které mě samotnou dokážou nakopnout a dostat. Chci kombinovat ten unikátní pocit drum and bassu s úderností alternativního rocku, jako kdyby Arctic Monkeys a Lana Del Ray začali hrát elektroniku.“

Projekt Uptone je realizován s finanční podporou hl. m. Prahy.

Veškeré informace o pořádané akci pro vás připravila redakce webu GoOut.

nejčtenější články