Winter Wonderland

30. 12. 2023, Praha

Typ akce
Pro děti
web
https://www.winterwonderland.cz/
Místo
OC Letňany - Zábavní outdoor lunapark
Veselská 663, Praha
zobrazit na mapě

Zářivý svět pohádek Winter Wonderland poprvé v ČR.

V pražských Letňanech se začíná stavět světelný zábavní park – největší světelný park v Evropě. Obrovský světelný zábavní park přiváží poprvé do Prahy společnost JVS Group, za kterou stojí velkolepé projekty jako jsou výstavy Cosmos Discovery, Titanic, Tutanchamon nebo zábavní park Šmoulové. Winter Wonderland rozzáří světelnými instalacemi rozlehlý park před OC Letňany.

„Věříme, česká premiéra ‚Winter Wonderlandu‘ v Letňanech nadchne celé Česko. Inspirovali jsme se největším světovým světelným parkem Glow Garden v Dubaji. Stavíme v Praze obrovský zářivý svět pohádek a fantazie, který bude plný velkolepých světelných instalací, interaktivních atrakcí a zábavy. Setkáte se tu s Popelkou, Šípkovou Růženkou, Kráskou a Zvířetem, Pinocchiem i Lvím královstvím. Projdete se podmořským bludištěm, zahrajete si na ohromný světelný klavír nebo si zatančíte s tučňáky. Najdete tu labutí jezero i jednorožce, africkou savanu, obrovského krokodýla i nádherný mluvící strom. Právě interaktivní atrakce jsou novinkou, která ze světelného parku dělá to nejlepší místo zábavy pro celou rodinu,“ popisuje nový světelný park Winter Wonderland Květa Havelková z týmu JVS Group.

Již v listopadu se otevřou brány největšího evropského světelného zábavního parku Winter Wonderland. Na návštěvníky čekají kromě pohádkových zámků, plesů princezen i podmořských říší také osvětlené pohádkové kolotoče. Připraveny budou i světelné houpačky, bludiště, kouzelná zahrada plná víl a spousta dalších atrakcí. Školáky a zvídavé děti potěší přírodovědná stezka, která je naučí, jak chránit přírodu i ve městě. Součástí Winter Wonderlandu bude i občerstvení a zázemí pro návštěvníky.

Winter Wonderland bude otevřen každý den od 15:00 do 22:00.

Kdo si není jistý v jaký den a čas chcete park navštívit, může si zakoupit VIP vstupenku, přijít kdykoliv a užít si řadu dalších výhod.

Veškeré informace o pořádané akci pro vás připravila redakce webu GoOut.

nejčtenější články