Artemas

22. 9. 2024 19:30, Praha

Typ akce
Koncert
web
http://www.roxy.cz/
Místo
Roxy
Dlouhá 33, Praha
zobrazit na mapě

Artemas přijede do Prahy 22. září.

I Like the Way You Kiss Me – Artemas a jeho píseň, která vykresluje obraz napjatého vztahu, nejistotu i zklamání, „kralují“ TikToku a během pár dní překonali také hranici 450 milionů přehrání na Spotify. Aktuálně nejstreamovanější umělec v Česku přijede už v září do Prahy.

Britský hudebník s kyperskými kořeny vyráží na tour You’re Really Early… a jednou ze zastávek bude i Praha. V klubu Roxy zahraje 22. září 2024. Vstupenky budou v prodeji od 23. května. O dva dny dříve k nim bude mít přístup registrované členstvo Fource Friends na stránce pořadatele.

Artemasův zvuk samouka prolínajícího grunge s melodickým popem se zrodil v době karantény, ačkoliv skládat začal už na střední škole: „Tehdy jsem koukal na dokument o Nirvaně a úplně mě to pohltilo. (…) Přitahuje mě hudba lidí, kteří se o sobě nesnaží udělat hezký obrázek – Frank Ocean, Amy Winehouse nebo The Weeknd… A mně je dobře, když můžu dělat totéž.”

Čtyřiadvacetiletý Artemas Diamandis vydal první tracky v roce 2020 a řemeslo skladatele a producenta zdokonaloval ze své ložnice v anglickém Oxfordshiru. Aktuálně žije v Londýně, odkud poslal do světa letošní album Pretty v čele s virálním trackem If You Think I’m Pretty. Artemas zkrátka umí dělat hudbu, která je nakažlivá.

Veškeré informace o pořádané akci pro vás připravila redakce webu GoOut.

nejčtenější články