Carpatia Castle + Pearly Seconds + Artrhemion

7. 9. 2024 20:00, Plzeň

Typ akce
Koncert
web
http://www.podlampou.cz/
Místo
Divadlo Pod lampou
Havířská 11, Plzeň
zobrazit na mapě

Carpatia Castle, Pearly Seconds a Artrhemion zahrají Pod lampou 7. září 2024.

Carpatia Castle
V roce 2013 kapela vydává svou první dlouhohrající desku Laudanum. Rok 2015 je ve znamení další dlouhohrající desky Černé století, jenž je pojatá jako dvě roce 2013 kapela vydává svou první dlouhohrající desku Laudanum. Poslední CD Alchymistův grál vychází v roce 2021. Kapela staví na vizuální podobě show. V současné době kapela připravuje nový materiál na další desku (R)evoluce, která vyjde v roce 2024.

Pearly Seconds
Pětičlenná plzeňská kapela, která vznikla v roce 2015. Vyznačuje se žánrovou a zvukovou pestrostí, která je postavena na rock metalových základech. Mají za sebou řadu koncertů v tuzemských klubech a na festivalech, ale také v sousedním Německu, kam se chtějí s novým albem The Swing také vrátit.

Artrhemion
Arthemion je jihočeská melodic metalová kapela propojující prvky symphonic a melodic metalu s death metalem. Za dobu svého působení od roku 2014 má za sebou nespočet menších i větších akcí a festivalů. V roce 2015 vydala své první demo obsahující 4 skladby. V roce 2016 se členové kapely lehce proměnili a zpěvačku Evu nahradila Neira. Spolu s tím se změnil i zvuk kapely z původně více death metalu na melodic metal. Přibylo více zpěvů, ale growl stále provází většinu ze skladeb. V roce 2020 vydal Arthemion své debutové album Inner, díky kterému se jeho hudba rozšířila i za hranice České republiky a kapela tak získala plno nových fanoušků ze všech kontinentů. V roce 2022 a 2023 následovaly 3 nové singly, které zase ukázaly posun v tvorbě kapely.

Veškeré informace o pořádané akci pro vás připravila redakce webu GoOut.

nejčtenější články