Dean Lewis

4. 3. 2025 20:00, Praha

Typ akce
Koncert
web
https://www.sasazu.com/cs
Místo
SaSaZu
Bubenské nábřeží 306, Praha
zobrazit na mapě

Dean Lewis vystoupí 4. března v SaSaZu.

„Kouzelný hlas a dojemné písně, ‚srdcerváč‘ Dean Lewis se vrací do Prahy.“

Z každého singlu Deana Lewise se stal globální hit a třeba píseň Be Alright „kralovala“ i domácím rádiím a streamům a dodnes patří mezi nejúspěšnější skladby na Spotify vůbec. Kouzelný hlas a dojemné písně, po vyprodané pražské premiéře v klubu Roxy přijede australský hudebník s chystaným třetím albem The Epilogue v roce 2025 do klubu SaSaZu.

Dean Lewis v Praze vystoupí 4. března 2025. Vstupenky budou v prodeji od 14. června. Členstvo Fource Friends bude mít přístup k předprodeji o den dříve.

Debutová deska Deana Lewise A Place We Knew z roku 2019 a spolupráce s hvězdným DJem a producentem Martinem Garrixem vystřelila australského hudebníka na vrchol hitparád po celém světě. Společnou tour po arénách odjel i s Jamesem Arthurem, vystupoval na finále fotbalové ligy australského fotbalu a k hostování jej pozvali i producent Kygo nebo americká zpěvačka Ruth B.

Mezi jeho největší hity patří skladba How Do I Say Goodbye o hrozící ztrátě rodiče. Přestože jsou jeho písničky povětšinou smutné a Lewis se nebojí otevírat témata depresí, rozbitých vztahů nebo vyrovnávání se s nemocí, zůstává veselým člověkem. „U smutných songů se lidé napojují srdcem i ušima, v případě veselých jen ušima. Smutné jsou tudíž dvakrát lepší,“ prozradil pro magazín Headliner před vyprodaným pražským koncertem.

Veškeré informace o pořádané akci pro vás připravila redakce webu GoOut.

nejčtenější články