DIOD Pass

7. 9. 2023 - 30. 6. 2024, Jihlava

Typ akce
Divadlo
web
http://www.diod.cz
Místo
DIOD
Tyršova 1565/12, Jihlava
zobrazit na mapě

V DIODu dokážou věrnost ocenit, proto jsme pro vás připravili novou zvýhodněnou vstupenku na tři představení sezóny 2023/2024.

Jak DIOD Pass funguje? DIOD Pass je poukazem na tři představení dle výběru z akcí označených ikonkou DIOD Pass v programu. Kompletní program k nalezení na diod.cz/program.

Tento poukaz je k zakoupení online, osobně v Infocentru Sokola Jihlava a divadla DIOD (bývalá trafika) nebo hodinu před představením na pokladně přímo ve foyer divadla. Jednotná cena této speciální vstupenky je 600 Kč.

Při zakoupení DIOD Passu online jej organizátoři vymění za speciální kartičku, a to buď v Infocentru nebo před představením ve foyer divadla.

Zákazníkem vybraná představení je nutné předem rezervovat. Rezervaci lze provést buď v rezervačním systému GoOut nebo osobně, či telefonicky v Infocentru DIOD. Kdo si vstupenku rezervuje online, vybere si z možností vstupného možnost DIOD Pass. Částka za tuto vstupenku bude 0 Kč.

Před vstupem do sálu bude po zákazníkovi požadováno, aby předložil svůj DIOD Pass i vstupenku na dané představení.

DIOD Pass je přenosný a je možné využít více vstupů v rámci jednoho představení.

Navíc od kupci obdrží 1 nápoj v hodnotě do 100 Kč zdarma v Café Bar Sokolovna. Pro uplatnění nutné předložit obsluze baru ústřižek z kartičky DIOD Pass.

Veškeré informace o pořádané akci pro vás připravila redakce webu GoOut.

nejčtenější články