Divadlo Já to jsem: Potopa

5. 7. 2026 15:00, Vysoká

Typ akce
Divadlo
web
https://antonindvorak.cz/
Místo
Památník Antonína Dvořáka
Vysoká u Příbrami 69, 262 42, Vysoká
zobrazit na mapě

Památník Antonína Dvořáka ve Vysoké u Příbrami zve o letních nedělích na loutkové divadlo pro děti i jejich rodiče! Za příjemného počasí nám kulisy poskytne zámecký park, ale jsme připraveni i na méně příznivé podmínky uvnitř zámečku.

…anebo by se toto představení mohlo jmenovat „A po nás potopa“, či prostě „Noemova Archa“. Jedná se o příběh na motivy ze Starého zákona o Velké potopě. Představení je pro malé i velké diváky od tří do sto a více let.

Divadlo Já to jsem je potulné seskupení loutek a herců z Jižních Čech. Je součástí rodinného divadla Víti Marčíka. Divadlo vzniklo v roce 2007 v Drahotěšicích na statku u Marčíků.

Pro publikum: 3+

Veškeré informace o pořádané akci pro vás připravila redakce webu GoOut.

nejčtenější články