Divadlo Já to jsem: Potopa
5. 7. 2026 15:00, Vysoká
- Typ akce
- Divadlo
- web
- https://antonindvorak.cz/
- Místo
- Památník Antonína Dvořáka
Vysoká u Příbrami 69, 262 42, Vysoká
zobrazit na mapě
Památník Antonína Dvořáka ve Vysoké u Příbrami zve o letních nedělích na loutkové divadlo pro děti i jejich rodiče! Za příjemného počasí nám kulisy poskytne zámecký park, ale jsme připraveni i na méně příznivé podmínky uvnitř zámečku.
…anebo by se toto představení mohlo jmenovat „A po nás potopa“, či prostě „Noemova Archa“. Jedná se o příběh na motivy ze Starého zákona o Velké potopě. Představení je pro malé i velké diváky od tří do sto a více let.
Divadlo Já to jsem je potulné seskupení loutek a herců z Jižních Čech. Je součástí rodinného divadla Víti Marčíka. Divadlo vzniklo v roce 2007 v Drahotěšicích na statku u Marčíků.
Pro publikum: 3+
Veškeré informace o pořádané akci pro vás připravila redakce webu GoOut.