Festival 13+ 2023

15. 1. 2024 - 20. 1. 2024, Praha

Typ akce
Festival
web
http://www.divadlovdlouhe.cz/
Místo
Divadlo v Dlouhé
Dlouhá 39, Praha
zobrazit na mapě

Již 15. ročník Festivalu 13+ proběhne od 15. do 20. ledna 2024 v Divadle v Dlouhé.

Festival 13+ je nesoutěžní přehlídka mimopražských profesionálních divadel, která se dlouhodobě věnují tvorbě pro mladé publikum. Je určen nejen teenagerům, ale všem divákům mladým duchem.

Do programu nadcházejícího 15. ročníku bude tentokrát zařazena i inscenace Divadla v Dlouhé, a to Pravomil v režii Tomáše Dianišky. Bude uvedena jako zahajovací představení festivalu v pondělí 15. ledna v 19:00.

Na festivalu bude k vidění i další inscenace Tomáše Dianišky: Tělo tajné agentky v podání Klicperova divadla z Hradce Králové. Dále se diváci mohou těšit na autorskou inscenaci Davida Šiktance Jídelní vůz (Činoherní studio Ústí nad Labem), rovněž autorskou inscenaci #Burn #IAmHere #Herostratos, kterou režijně-dramaturgická dvojice Jakub Vašíček a Tomáš Jarkovský nastudovala v Naivním divadle Liberec. Přijede také častý účastník těchto festivalů Divadlo Alfa z Plzně, které přiveze inscenaci polského týmu Snowball a po delší době přijede do Divadla v Dlouhé také Divadlo rozmanitostí z Mostu s inscenací Ropáci.

Veškeré informace o pořádané akci pro vás připravila redakce webu GoOut.

nejčtenější články