RFA 16 Opava

13. 4. 2024 19:00, Opava

Místo
Hala Opava
Žižkova 8/2904, Opava
zobrazit na mapě

RFA premiérově míří do Opavy. Po turnaji RFA 11 v Havířově se Slezsko může těšit na další svátek bojových umění, na kterém se představí hvězdy organizace či domácí hrdinové.

Václav Sivák zatím marně hledá na profesionální scéně přemožitele a prodloužit svoji neporazitelnost se pokusí právě na turnaji v Opavě. Král postojových disciplín dosud zmasakroval všechny soupeře, kteří mu stáli v cestě a podobný průběh slibuje i na RFA 16.

Po neúspěšném vstupu a dvou prohrách nabral Marián Jakubík ten správný drive. V samém závěru 1. kola uškrtil Davida Tiepa a vítěznou šňůru bude chtít znovu natáhnout. Perfektně rozjetou MMA kariéru má Adam Król, který má skóre 4–0. Přidá pátý triumf před očima vlastních fanoušků?

Veronika Zajícová je zpět. Po třech extrémně těsných zápasech česká kráska visí nad propastí. Skóre 13 a třetí prohra v řadě by znamenaly velký problém, který si vycházející hvězda ženského MMA nesmí dovolit.

Recept na něj našel jedině Sivák. Řeč je o Patrikovi Záděrovi, který má v RFA za sebou dvě vítězství. Na ty se pokusí navázat na turnaji RFA 16, na kterém se opět může přiblížit titulové šanci.

Budou úspěšní domácí bojovníci anebo diváky překvapí hosté na úkor mazlíčků slezského publika?

RFA (Real Fight Arena) je československá MMA organizace.

Veškeré informace o pořádané akci pro vás připravila redakce webu GoOut.

nejčtenější články