Spring of Trance

31. 5. 2024 21:00, Praha

Typ akce
Klub
web
http://www.radostfx.cz/
Místo
Radost FX
Bělehradská 120, Praha
zobrazit na mapě

Trancová párty se speciálními hosty z Nizozemí se koná v Radost FX 31. května 2024.

Radost FX, která je hrdou nositelkou tradice tranecové hudby, má za sebou nezapomenutelné okamžiky, včetně vystoupení legendy samotného žánru, Paula van Dyka. Tato historie vytváří působivý základ pro nadcházející událost s holandskými headlinery Ralphie B a Frankem Waandersem. Oba umělci se vrací do Prahy po dvou letech a spolu s sebou přivezou představit i nový projekt nazvaný Collide 1. S několika čerstvými releasy, které právě nyní ovládají hudební žebříčky, mají připraveno něco opravdu speciálního. Jejich sety naplněné trancovými melodiemi a energií budou navazovat na bohatou tradici Radosti FX a zaručují nezapomenutelný zážitek pro všechny fanoušky trancu.

Ralphie B, vlastním jménem Ralph Barendse, získal velkou pozornost v roce 2001 po vydání mega hitu Massive, který dnes nepochybně patří mezi klasiku žánru. Jeho další projekty, jako například Midway s epickým releasem Monkey Forest z roku 2002, a spolupráce s předními světovými DJ's, ukazují na jeho neustálou aktivitu v hudební produkci.

Dalším ohlášeným headlinerem je mladý a nadějný producent Frank Waanders, parťák Ralpha z nizozemského městečka Hengelo. Jeho debutový singl, jenž spatřil světlo světa už v roce 2014 na labelu Alter Ego, je pouze jedním z mnoha důkazů Frankovo producentského umění. Jeho sety zazněly na takových věhlasných festivalech, jako je Luminosity Beach Festival nebo Nature One v Německu.

Veškeré informace o pořádané akci pro vás připravila redakce webu GoOut.

nejčtenější články