Večer legend

12. 4. 2024 18:30, Brno

Typ akce
Koncert
web
http://www.semilasso.cz
Místo
KC Semilasso
Palackého Třída 126, Brno
zobrazit na mapě

Večer legend pořadové číslo 23, proběhne v pátek 12. dubna 2024 v brněnském klubu Semilasso. Účastníky čeká večer plný klasického rocku, který představí na jednom podiu tribute bandy Pink Floyd, David Bowie a Eric Clapton.

Na Večeru legend premiérově vystoupí Eric Clapton Tribute Band v čele s bluesovým kytaristou Cliffem Stevensem a jeho triem. Cliff Stevens, původem z Kanady, se věnuje hudbě profesionálně více než 35 let. Jako většina bluesových kytaristů, strávil také on většinu kariéry po boku mnoha kapel a okusil si hraní například před 14000 diváky na International Jazz Festivalu v Montrealu.

Další premiérou Večeru legend bude hudba Davida Bowieho v podání nově vzniklého Tribute Bandu Mr. Bowie. Frontmanem skupiny je zpěvák Milan Devinne. Skupina se zaměřuje na písně z období Reality Tour 2004. S ohledem na památku zesnulého Davida Bowieho a jeho hudební odkaz představuje frontman Milan Devinne věrnou rekonstrukci Bowieho hlasu v jednoduchých oděvech inspirovaných pozdním obdobím Bowieho života. Od písně Rebel Rebel po All the Young Dudes zahrnuje repertoár všechny hity a skladby a věrně zachovávají jejich původní podobu.

Repertoár Distant Bells tvoří více než 70 skladeb skupiny Pink Floyd. Kapela si své publikum získala věrným zvukem „Floydů“ a s Večerem legend je od počátku akce neodmyslitelně spojená. Na akci vystoupí doplněná o vokalistky a nabídne průřez celou tvorbou rockových titánů Pink Floyd.

Veškeré informace o pořádané akci pro vás připravila redakce webu GoOut.

nejčtenější články