X Girlfriend Tour: The Driver Era + support: Almost Monday

20. 10. 2024 20:00, Praha

Typ akce
Koncert
web
https://www.sasazu.com/cs
Místo
SaSaZu
Bubenské nábřeží 306, Praha
zobrazit na mapě

Bratři Rocky a Ross Lynchovi z The Driver Era vyrážejí na X Girlfriend Tour, s kterou zavítají 20. října do pražského klubu Sasazu. Jako support se k The Driver Era připojí kapela Almost Monday.

Skupina The Driver Era, kterou tvoří bratři Rocky a Ross Lynchovi, je známá svým charakteristickým zvukem a živou show. Od svého debutového singlu Preacher Man v roce 2018 nasbírali přes 450 milionů streamů, získali přes 31 milionů sledujících na sociálních sítích a pochvalně se o nich vyjádřily například Rolling Stone, NME, PAPER, MTV a mnoho dalších. Ze studiových alb X, Girlfriend (obsahující hitový singl A Kiss) a Summer Mixtape si duo vysloužilo vysoké uznání, Alternative Press je ocenil za vytvoření „zvuku, který je jim vlastní“.

V říjnu 2023 vydali singl Rumors, k němuž natočili doprovodný videoklip, který od svého vydání nasbíral téměř 2 miliony zhlédnutí. Rok 2024 zahájili vydáním nového singlu Get Off My Phone, jehož videoklip dává fanouškům ochutnat, co mohou očekávat od nadcházejícího turné.

Kromě toho, že je zpěvák Ross hudebníkem, je také hercem, který si zahrál v seriálech Chilling Adventures of Sabrina společnosti Netflix, v životopisném filmu My Friend Dahmer a ve filmu Dahmerův přítel' více. Nedávno se objevil ve virálním videoklipu k písni Troye Sivana One Of Your Girls (2023).

Veškeré informace o pořádané akci pro vás připravila redakce webu GoOut.

nejčtenější články