Zahajovací afterparty Prague Pride

5. 8. 2024 22:00, Praha

Typ akce
Klub
web
http://www.k-kafe.cz/
Místo
KKAFE - Pride Club
Střelecký ostrov 336, Praha
zobrazit na mapě

Bylo by škoda zmizet ze Střeláku hned poté, co v deset večer zhasne stage oficiálního zahajovacího programu. Party pokračuje!

Na jižní části ostrova se v Kkafe, kde v pondělí večer poprvé ožije Pride Club a bude tepat životem každou noc až do víkendu, se uskuteční zahajovací afterparty v klubu, kde vládne inkluzivní a bezpečná atmosféra. Všichni queers a allies vítáni s otevřenou náručí.

Jan Cina alias La Chica a Just Karen mají připravený DJ set, kterým odstartují zahajovací afterparty v Pride Clubu, bude to zároveň jejich DJská premiéra.

La Chica vznikla jako příprava na roli v novém filmu Šimona Holého Chica Checa. A u jejího zrodu byla právě Just Karen. Dá se říct, že Jan má za sebou více než dost zkušeností, co se herectví, natáčení, tance a zpěvu týče. Ovšem La Chica zkušenosti na profi drag scéně teprve pomalu sbírá a vystupování před lidmi se stává jejím elixírem mládí. A je poctěna pozváním právě na opening Prague Pride.

Just Karen je všestranná umělkyně, moderátorka, divadelní herečka a poeticky éterická entita, která vystupovala po ČR, na Slovensku, v Berlíně, New Yorku či na Islandu. Vystupuje na kabaretních večerech PiNKBUS a Queeriety, současně také moderuje hotcast Pot na Radiu Wave.

Zey je pražské DJstvo. Svou tvorbou se snaží primárně osvobozovat – sebe i ostatní. Prizmatem své žité zkušenosti sdílí emancipační potenciály zejména queer umělectva africké diaspory. Žánr pro zey není tolik podstatný jako prostor pro experiment v mapování spojitostí mezi místy a mixování elektronické hudby například z Jižní Afriky, východu a západu afrického rovníku, euroamerických krajin nebo černošské Latinské Ameriky.

Lilith je pražská DJka. Díky vlivu hardcoru z devadesátých let, Y2K a kawaii kultury jsou sety Lilith často plné samplů a remixů. Méně známé tracky páruje s ikonickými hity.

Praktické informace:

  • Vstupné 150 Kč při online nákupu na GoOut.cz, na místě za 200 Kč (ze vstupenky na místě sleva 50 Kč, při ukázání pásky na zápěstí z oficiálního zahájení Prague Pride).
  • Při vstupu organizátoři žádají o uložení bundy, batohů a příručních zavazadel do šatny, která je zdarma.
  • Vstupné i útratu na baru lze hradit jak platební kartou, tak hotově.

Veškeré informace o pořádané akci pro vás připravila redakce webu GoOut.

nejčtenější články