Dobroudržitelná konference 2024

3. 6. 2024 - 9. 6. 2024, Česko

Typ akce
Ve měste
Místo
Online
Online, Česko
zobrazit na mapě

Dobroudržitelná konference je už 5. ročník unikátní networkingové konference na témata environmentu, udržitelnosti a dobrovolnictví. Kdo hledá inspiraci, jak může být víc (eko)udržitelný doma, ve škole či v práci, se může inspirovat příběhy i praktickými tipy pozvaných hostů – odborníků i popularizátorů přírody i aktivních dobrovolníků. Na networkingu bude možné diskutovat o tom, jak pomoct sobě, druhým i přírodě kousek po kousku, den po dni, propojit se a začít nové spolupráce.

Praktické informace:

  • Online konference je zdarma ve dnech 3.-9. června 2023. Každý den ráno pořadatelé zašlou odkazy na rozhovory, které jsou dostupné 24 hodin.
  • Pokud účastníci nechtějí čekat nebo jim něco uniklo, mohou přispět drobnou částkou, a získat tak přístup rovnou ke všem přednáškám a rozhovorům na 2 týdny. A také jako bonus možnost zúčastnit se networkingu.
  • Networking se koná 6. 6. od 17:30, slouží k propojení těch, co se přidají živě v Praze. Zúčastní se pozvaní hosté konference a je možnost přidat se i pro všechny ty, co si zakoupí vstupenku.
  • Pořadatelé doporučují nechat si čas na networking i další doprovodné aktivity. Během konference je možné ptát se hostů i propojit se s ostatními účastníky ve FB skupině.
  • Vítán je kdokoliv, kdo potřebuje inkluzivní podporu – napsat předem na dobroakademie@gmail.com.
  • Pořádají neziskové platformy Dobrovolnická akademie, Rise and Shine a RespON. Networking zajišťuje EduFórum. Konference je součástí celorepublikové akce Týden pro klima.

Veškeré informace o pořádané akci pro vás připravila redakce webu GoOut.

nejčtenější články