Erotic slam

15. 10. 2024 18:00, Hradec Králové

Typ akce
Divadlo
web
https://www.biocentral.cz/cz
Místo
Bio Central
tř. Karla IV. 774, Hradec Králové
zobrazit na mapě

Poezie jako show!

Pořadatelé o akci píší: „Speciální edice slam poetry jako divácky nejvděčnější a nejúspěšnější event, který se v každém městě objevuje jen jednou za rok. Slameři v županech a župáncích s texty striktně o lásce, sexu a něžnostech a to výjimečně ve velkém sálu Bia Central! Přijďte se bavit s absolutní špičkou české scény.“

Vystupující:

  • Anatol Svahilec – Mistr ČR ve slam poetry (2014). Wikipedista, aktivista, živel. Autor slamových sborníků Emu mele maso, Přece se to nevyhodí a Motorové sáně.
  • Vašek z Aše – Bronzový medailista Mistrovství Evropy, dvojnásobný vicemistr ČR ve slamu (2021, 2022). Pochází z Aše, nyní jako student KALD DAMU pobývá v Praze. S datem narození 2002 patří mezi nejmladší slamovou generaci a na exhibicích často a drtivě válcuje slamové matadory.
  • Krála – Vicemistryne ČR 2023 a mistryně Femislamu (2023). Studentka FHS UK s původem z Ústeckého kraje, který nezapře.
  • Matěj z kapely Matěj – Slamuje, moderuje, učí, hraje v kapele, rapuje a mele. Pochází z Vodňan a organizuje scénu Slamatérů.

Projekt probíhá s finanční podporou Statutárního města Hradec Králové.

Veškeré informace o pořádané akci pro vás připravila redakce webu GoOut.

nejčtenější články