Michaelův Mashup Ostrava: Terezie Kovalová & Jiří Krhut

4. 6. 2024 19:30, Ostrava

Typ akce
Ve měste
web
https://boutiqueostravica.cz
Místo
Boutique Business Inkubátor Ostravica
náměstí Dr. E. Beneše 284/3, 702 00, Ostrava
zobrazit na mapě

Michaelův Mashup. Dva hosté. Jeden moderátor. Živé publikum. A jejich interakce. Bez konfliktu, ale s inspirací. Tak trochu jiná talkshow.

Mashup speciál v unikátních prostorách bývalého obchodního domu Ostravica-Textilia, který byl více než 20 let uzavřen a teď se v předpremiéře postupně začíná otevírat veřejnosti. Unikátní díl v mimořádných a dosud nepřístupných prostorách.

Hosté: muzikantka, violoncellistka, zpěvačka a také modelka Terezie Kovalová a bavič, muzikant, skladatel a textař Jiří Krhut. Dva ostravští rodáci, dva umělci s různými přístupy k umění. A s nimi ostravský rodák, novinář a moderátor, kterého mohou diváci znát z DVTV nebo Českého rozhlasu Michael Rozsypal.

Neobvyklé kombinace hostů a zkušený moderátor. Mashup hostů, žánrů i jeviště a hlediště. Drink, hosti i živá show na míru. Originální koncept, zapojení publika a hosté, kteří se navzájem inspirují. Vážná témata i zábavné rubriky a živá hudba. Důležitou roli hrají také samotní diváci. Ale bát se rozhodně nemusí. Mohou se stát součástí jedinečné show, něco se dozvědět a také se mohou potkat s hosty a zůstat na after party.

V minulých dílech například byli: Koranteng & Mikýř, Ramba & Rubeš, Kubařová & Pánek, Pawlowská & Cina, Drtinová & Hofmann, Kalousek & Hejlík, Sedláček & Špitálníková, Pastoral Brothers & Vyhonit ďábla nebo Brzobohatá & Sestini Hlaváčková.

Pořad je na Stream.cz, YouTube a ve všech podcastových aplikacích. Michaelovi předplatitelé na Herohero mají přednostní nákup vstupenek na všechny díly zdarma.

Rozhovorů je moc. Pořadů a podcastů je moc. Michaelův Mashup je zážitek a zábava. Dává pocit sounáležitosti, spoluúčasti a inspiruje. Každý může být součástí show – živě v komorní a přátelské atmosféře. Jsou diváci přehlceni obsahem? Mashup přináší nečekané kombinace osobností, které baví i inspirují. Žádná talkshow, kde mluví hlavně moderátor. Žádný rozhovor jeden na jednoho ve sterilním studiu. Skvělý způsob, jak strávit večer ať už sám nebo ve skupině. 96% diváků, kteří přišli, chtějí přijít znovu.

Veškeré informace o pořádané akci pro vás připravila redakce webu GoOut.

nejčtenější články