Nevyžádaná rada

8. 5. 2024 20:00, Plzeň

Typ akce
Ve měste
web
http://www.zachspub.cz/
Místo
Zach's pub
Palackého nám. 2, Plzeň
zobrazit na mapě

Mystifikační diskusní pořad občanské poradny. Debata, ve které se diváci otevřeně dozví především nic podstatného. To pravé pro všechny amatérské filosofy, historiky, etnografy, kutily, hospodářské analytiky, zahrádkáře, montéry, radioamaréty i rentgenoamatéry.

Kritický nedostatek šroubečků na Těšínsku? Agresivní pylově extrémně prášivé rododendrony na sousedově netolerantním dvorečku? Neočekávaný hormonální vývoj v teráriu drženého džungarskégo křečka? Či snad neúspěch s montáží domácího parního stroje, když člověk neví jak na to? Nevyžádaná rada pro každého, kdo v apatyce nekoupí! Kolektiv středoevropsky proslulých odborníků, akademiků, vědců a šikulek představuje stanoviska svých stranických subjektů a zamýšlí nad stovkami podnětů, výmyslů a stížností. Unikátní dramaturgický pokus o stmelení diváckých táborů „Událostí komentářů“, „Studia Kamarád“ a „Receptáře prima nápadů“.

Moderuje: RSDr. Bedřich Šmotlík, kandidát technik – náměstek děkana katedry historie a odborný asistent na katedře religionistiky a analogových spojů Univerzitního koncernu Zinovia Serdiuka v moldavském Negureni / nezávislý za ABVOPS (Aliance bezpečné vzdálenosti od problémů současna).

Veškeré informace o pořádané akci pro vás připravila redakce webu GoOut.

nejčtenější články