Shine Daytime: L&F + Biodan + další

29. 6. 2024 11:00, Praha

Typ akce
Klub
web
https://scenanaplovarne.cz/
Místo
Scéna na Občanské plovárně
U Plovárny 1, Praha
zobrazit na mapě

Shine je jedinečná denní akce čerpající ze vzoru londýnských a amsterdamských parties. Je to denní open-air zážitek s line-upem 11 mezinárodních a lokálních DJs na dvou stagích a to v prostředí Občanské plovárny v centru Prahy. Shine si dává za cíl vytvořit jedinečný zážitek, kde se mohou návštěvníci bavit, tancovat a užívat si letní den s přáteli.

Celá akce se nese ve znamení štěstí, sounáležitosti a kvalitně stráveného času. Shine dává důraz na příjemné prostředí s dekoracemi, dobrým jídlem a pitím, spoustou místa na sezení a dostatkem všech služeb, zaručující co nejpříjemnější zážitek po celý den. Stage jsou kryté a i když je celá akce pod širým nebem, mohou všichni s klidem pobývat ve stínu.

Line-up doplní také Piqi Miqi jako jedinečný MC a společně s DJs tak vytvoří tu správnou atmosféru v žánrech disco, house a tech-house.

Shine oslavuje také queer komunitu, z níž vychází hudební žánry, které návštěvníky celým dnem budou provázet. Organizátoři vyzívají lidi, co zavítají na akci, aby byli sami sebou, funky i queer, protože tým Shine věří, že každý září svým vlastním světlem.

Praktické informace:

  • Vstup povolen osobám staším 18 let.
  • Na místě je možné platit pouze kartou.

Veškeré informace o pořádané akci pro vás připravila redakce webu GoOut.

nejčtenější články