The Silver Spoons + support: Blahalouisiana

13. 4. 2024 19:30, Praha

Typ akce
Koncert
web
http://www.palacakropolis.cz/
Místo
Palác Akropolis
Kubelíkova 27, Praha
zobrazit na mapě

The Silver Spoons vyráží na svou již tradiční jarní tour, která se ponese v duchu dobré nálady, dle stejnojmenného nového singlu It's Alright, který během ní představí.

Je to příležitost slyšet jak jejich klasické rádiové hity a festivalové pecky, tak i pomalejší a nové písničky, které na letních koncertech ne vždy dostanou prostor. Tour ukončí kapela v Paláci Akropolis, kde je konečně podpoří maďarský indie fenomén Blahalouisiana, který je ve své rodné zemi velkým tahákem všech klubů a festivalů, a přitom do Čech ještě nezavítal.

The Silver Spoons je úspěšná česká anglicky zpívající indie pop-rocková kapela z Prahy. Kapela vydala začátkem roku 2022 své debutové album Come and Get it, které začala nahrávat v Los Angeles na jaře 2018 s legendárním producentem Danny Saberem, který v minulosti produkoval hvězdy světového formátu jako jsou The Rolling Stones, David Bowie nebo Black Sabbath. Vzhledem k rodilé angličtině a francouzštině zpěváka Augustina a dalších členů jeho kapely jsou The Silver Spoons často prezentováni jako jedna z velkých nadějí českého hudebního exportu.

Harmonogram:

  • 19:00 Doors
  • 19:30 Support
    • 20:30 The Silver Spoons

Veškeré informace o pořádané akci pro vás připravila redakce webu GoOut.

nejčtenější články