Votvírák 2024

6. 6. 2024 - 9. 6. 2024, Milovice

Typ akce
Festival
Místo
Letiště Boží Dar
Boží dar, Milovice
zobrazit na mapě

Od 6 do 9. června 2024 festival Votvírák nabídne spoustu kapel a umělců z české i světové hudební scény, bude mít 5000 míst k sezení v rámci areálu. Hlavní hvězdou je Kryštof, přijedou i Neckář, Kolář, Děkan, Pekař, Arakain Argema i EKG.

Pop, rock, hip hop, dance i folk, na to vše se můžou návštěvníci těšit v červnu 2024 na festivalu Votvírák, který se po mnoha letech mění. Nabídne širší výběr interpretů i dalších zážitků. Nyní odhaluje i další jména z line-upu, který je z 98 % již naplněný.

Kromě již dříve zveřejněných jmen interpretů a kapel (viz níže), vystoupí na letišti v Milovicích jako hlavní hvězda kapela Kryštof, stejně jako Václav Neckář, Petr Kolář, Elis Mraz, Jakub Děkan, Pekař, kapely Arakain, Argema, Doga, Napořád, Five O’clock Tea, Post-it, Panoptiko a DJ EKG. Chybět nebude ani unikátní festivalová Vzpomínka na Františka Nedvěda – Vojta Nedvěd s kapelou.

Vystoupí i spousta umělců z hip-hopové a tanční scény – Rytmus, Yzomandias, Majk Spirit, Marpo & Trouble Gang, 58G a další.

Veškeré informace o pořádané akci pro vás připravila redakce webu GoOut.

nejčtenější články