W.A.F. + Dashi Stardust

21. 5. 2024 20:00, Praha

Typ akce
Koncert
web
http://klubvarsava.cz/
Místo
Klub Varšava
Varšavská 10, Praha
zobrazit na mapě

W.A.F. a Dashi Stardust vystoupí v Klubu Varšava 21. května.

Dashi Stardust v Klubu Varšava představí svou novou kapelu. Fanoušci zvyklí na melancholickou a intimní solo performance Dashi se tak mohou těšit na groovy neo-soulový zážitek. Dashi s kapelou představí skladby z nedávno vydaného EP Unreal.

Kapela W.A.F. po krátké odmlce přichází s novou tváří, hlasem, a především novými písněmi. Skupina, která ve své nové tvorbě spojuje prvky rocku, indie a popu s jemnou příměsí jazzu a nezaměnitelnými vlivy šedesátých a sedmdesátých let, se opět hlásí o své místo na podiích.

Tentokrát však nenabízí podbízivý pop s českými texty, ale vyzrálejší, komplexní skladby v angličtině a fúze žánrů s vlivy různých dekád. Na dosud vydaných singlech Nicotine Love a Lust je cítit, že příchod nového zpěváka zažehl pomyslnou jiskru, vášeň a chuť tvořit novou hudbu. Ruku v ruce s tím přichází i živé hraní, které vždy bylo pro W.A.F. zásadní a typické ve své živelnosti. Novým skladbám sluší intimnější klubové prostředí, a proto jsou to právě kluby, ve kterých teď bude možné prožít tento hudební zážitek.

Veškeré informace o pořádané akci pro vás připravila redakce webu GoOut.

nejčtenější články