woodoo: Lucy Kruger & The Lost Boys + další

2. 3. 2024 19:30, Praha

Typ akce
Koncert
web
http://www.palacakropolis.cz/
Místo
Palác Akropolis - Velký sál
Kubelíkova 27, Praha
zobrazit na mapě

V rámci hudební série woodoo vystoupí 2. března Lucy Kruger & The Lost Boys, Cold Venus Revisited a Dominik Prok.

Lucy Kruger & The Lost Boys je umělecká pop/alternativní kapela sídlící v Berlíně. Skupina, kterou založila jihoafrická umělkyně Lucy Kruger, je známá tvorbou hudby plné atmosféry a intenzity. Jejich plodná produkce a nezapomenutelné živé vystoupení přitáhly pozornost jak publika, tak kritiky. Cold Venus Revisited je hudební projekt sídlící v Praze. Kapela se dotýká různých žánrů včetně temné hlučné psychedelie, shoegaze a post punku.

Dominik Prok nedávno vydal (bezhlučnou) sólovou desku, která je vyvrcholením jeho dlouhodobého snu o samostatné umělecké realizaci. Půjde o jeho první pražské vystoupení. Album There is no rescue mission, we are safe je slovenskou odpovědí na tradici amerického či britského písničkářství, jehož je Prok velkým fanouškem a obdivovatelem. Nejedná se však o bezduchou kopii. Je to upřímná výpověď o jedné kapitole jeho života, se kterou se vyrovnává po svém – hudbou.

Nová hudební série s názvem woodoo představuje žánry od post-punku přes garage rock, noise, shoegaze, elektroniku a doom metal, až po experimentální rap.

Afterparty na Malé scéně proběhne ve spolupráci s Akropolis Underground.

Veškeré informace o pořádané akci pro vás připravila redakce webu GoOut.

nejčtenější články