42+PEOPLE: Where + koncert

8. 6. 2024 19:30, Lipnice nad Sázavou

Typ akce
Divadlo
web
https://hrad-lipnice.cz/cs
Místo
Hrad Lipnice nad Sázavou
Lipnice nad Sázavou 1, Lipnice nad Sázavou
zobrazit na mapě

Soubor současného tance 420PEOPLE & Hrad Lipnice nad Sázavou uvádí večer v podobě představení 42+PEOPLE: Where v komnatách historického hradu a sólový koncert Václava Havelky na nádvoří.

Nejnovější projekt 42+PEOPLE souboru současného tance 420PEOPLE oslavuje mezigenerační dialog tanečníků. Přináší jedinečný a zároveň intimní pohled na vrchol taneční kariéry interpretů po 42 letech. Projekt 42+PEOPLE, který propojuje všechny hodnoty současného tance, přináší choreografii s názvem Where. Na Hradě Lipnice nad Sázavou se představí tanečníci Václav Kuneš a Helena Arenbergerová, která za svou sólovou roli v tomto představení získala hlavní Cenu Thálie 2023 za ženský výkon v kategorii Tanec.

Po představení budou moci diváci zažít venkovní koncert Václava Havelky (frontmana kapely Please The Trees, Fyield), který představí svoji hudební tvorbu speciálně vytvořenou pro genius loci Hradu Lipnice nad Sázavou.

V rámci doprovodného programu připravil soubor odpolední Pohybový workshop pro širokou veřejnost pod vedením choreografa Václava Kuneše s živou hudbou Václava Havelky v prostorách hradu. Workshop je určen všem zájemcům bez rozdílu věku či pohybové průpravy.

Harmonogram dne:

  • 16:00 – 17:30 Pohybový workshop s živou hudbou
  • 19:30 – 20:15 Představení 42+PEOPLE: Where (komnaty hradu)
  • 20:45 – 21:30 Koncert Václava Havelky (nádvoří hradu)

Veškeré informace o pořádané akci pro vás připravila redakce webu GoOut.

nejčtenější články