Apashe: Antagonist Tour with Brass Orchestra

23. 2. 2024 20:00, Praha

Typ akce
Koncert
web
https://www.sasazu.com/cs
Místo
SaSaZu
Bubenské nábřeží 306, Praha
zobrazit na mapě

Apashe je belgický producent elektronické hudby žijící v Kanadě, jehož originální kombinace klasické a elektronické hudby je plná průkopnického zvukového designu a zkušeného samplování. Spojuje čistotu svých symfonických orchestrálních skladeb se syrovostí elektronické hudby, s náznaky hip-hopu a bass, a vytváří tím jedinečný majestátní zvuk.

Vystupoval na festivalech po celém světě, včetně Tomorrowland, Lollapalooza a Coachella. Jeho vystoupení na hlavní scéně festivalu Beats for Love 2023 patřilo k nezapomenutelným zážitkům a autorské skladby z filmů John Wick nebo Rychle a zběsile návštěvníky festivalu přímo nadchly.

Apashe je vizionářský umělec, který kromě své sólové práce vystupuje také s živým dechovým souborem, který kombinuje živou instrumentaci s elektronickou hudbou. Kromě své práce s živým Brass Ensemble vydal několik kritiky uznávaných alb a singlů, včetně alba Renaissance, na kterém spolupracoval s umělci jako Tech N9ne, Wasiu a Geoffroy.

Apashe je se svým inovativním přístupem k elektronické hudbě skutečným průkopníkem a hudební průmysl o něm ještě hodně uslyší.

Veškeré informace o pořádané akci pro vás připravila redakce webu GoOut.

nejčtenější články