Armstrongův domestik Pavel Padrnos a holka v čele pelotonu

11. 7. 2024 - 12. 7. 2024, Trutnov

Typ akce
Ve měste
web
https://www.epo1.cz
Místo
EPO1
Elektrárenská 322, Trutnov
zobrazit na mapě

V současnosti není slavnější cyklistické události než Tour de France. A právě s ní má bohaté zkušenosti Pavel Padrnos, který pomáhal „oblékat“ do žlutého dresu Lance Armstronga. O krásách i bolestech třítýdenního závodu se rozpovídá ve společnosti jiného bývalého jezdce Lubora Tesaře. Pouť po Francii zná více než dobře i Markéta Navrátilová, která celkem 25 let tento závod fotila, z velké části z motorky v čele pelotonu. Na Jízdě se vrátí k výjimečné roli a bude prezentovat některé nejpovedenější snímky. Díky Škoda Auto budou během celého víkendu k vidění trofeje a dresy Tour de France. Součástí akce budou i aktivity společnosti Sazka, dalšího z partnerů výstavy.

Program:

  • 11. července – Pavel Padrnos s Luborem Tesařem pořádají ve 12:00 besedu, ve které si Lubor Tesař popovídá se svým kamarádem o zážitcích ze slavné Tour, odpoledne naváží vyjížďkou v okolí Trutnova (ve 14:00)
  • 12. července – v 16:00 proběhne komentovaná prohlídka s kurátorem výstavy Petrem Volfem, následovat bude křest katalogu Jízda (17:00), den bude zakončen promítáním a diskuzí nad fotkami Markéty Navrátilové z Tour de France (18:00)

Veškeré informace o pořádané akci pro vás připravila redakce webu GoOut.

nejčtenější články