Atena + Fall From Everest

15. 3. 2024 18:00, Praha

Typ akce
Koncert
web
http://www.chapeaurouge.cz
Místo
Chapeau Rouge
Jakubská 2, Praha
zobrazit na mapě

Koncert norské kapely Atena se uskuteční v pátek 15. března 2024 v pražském Chapeau Rouge. Večer doplní domácí Fall From Everest.

Atena se řadí k nejexperimentálnějších metalcorových formacím na norské hudební scéně. S albem Subway Anthem přináší důkaz o šíři hudebního spektra v zemi, která je často spojována především s black metalem. Skupina kombinuje prvky klasického metalcoru s urbanistickým zvukem a nebojí se postavit výzvám a tématům, jež formují realitu nových generací. Jejich nové album, které bylo mixováno a masterováno švédským producentem Henrikem Uddem (zodpovědným za úspěchy Bring Me The Horizon, Architects, Imminence), poskytuje posluchačům další úroveň kvality a originality.

Zběsilý a energetický mix ema, post hardcoru a elektroniky, to jsou Fall From Everest. Za dobu svého působení se dvakrát představili na festivalu Rock for People dále pak na showcasovém festivalu Nouvelle Prague, Fajfest či United Islands of Prague. Kapela sdílela stage s řadou zahraničních interpretů, např. Bad Wolves, Our Hollow, Our Home, Secretes, Error37, Aviana, Down for Whatever, a také s českými stálicemi Hentai Corporation, The.Switch, nebo The Truth Is Out There.

Veškeré informace o pořádané akci pro vás připravila redakce webu GoOut.

nejčtenější články