Benefiční plavba Propamátky historickým centrem Prahy

16. 9. 2024 16:00, Praha

Typ akce
Koncert
Místo
Dvořákovo nábřeží - na pravém břehu Vltavy u Čechova mostu
Dvořákovo nábřeží, Praha
zobrazit na mapě

Benefiční plavba Propamátky historickým centrem Prahy.

Akce, která spojuje příjemné s užitečným. Plavba, která pomáhá – benefiční plavba, která účastníkům ukáže Karlův most, Kampu, Národní divadlo a další ikonické stavby z paluby lodi Natal. Během plavby zahrají kamarádi z kapely Znouzectnost.

„Srdečně zveme všechny milovníky netradičních zážitků na plavbu po Vltavě historickým centrem Prahy s týmem redakce ‚Propamátky‘ a příznivci památek. Buďte s námi na jedné lodi při podpoře záchrany kulturního dědictví napříč Českem,“ říká Aleš Kozák, ředitel Institutu pro památky a kulturu, organizace, která pečuje o české kulturní dědictví, šíří osvětu v oblasti památkové péče, věnuje se veřejným sbírkám: s financováním náročných úkolů teď mohou přispět všichni, kteří si zakoupí palubní lístek.

Palubní lístky na benefiční Plavbu Propamátky si lze zajistit pouze v síti GoOut. K dispozici je pouze 100 unikátních palubních lístků. V první vlně do 15. června 2024 bude několik desítek vstupenek za 1290 Kč, další v druhé vlně budou od 16. června do 10. srpna 2024 za 1490 Kč.

Veškeré informace o pořádané akci pro vás připravila redakce webu GoOut.

nejčtenější články