Burza sportovních karet a předmětů Praha

23. 3. 2024 09:00, Praha

Typ akce
Ve měste
web
https://www.restauracecolumna.cz/konferecni-prostory
Místo
Columna
Pyšelská 2361/4, 149 00, Praha
zobrazit na mapě

Agentura ROCKnGO ve spolupráci se svými partnery pořádá již třetí setkání sběratelů sportovních karet a předmětů.

První dvě burzy, které proběhly v roce 2023, přilákaly přes 500 fanoušků sběratelských karet a sportů jako je hokej, fotbal, basketbal, baseball, formule a mnoho dalších. Letošní setkání proběhne v nových prostorách konferenční budovy Columna, která se nachází v ulici Pyšelská 2361/4 na Praha 4 – Chodov. Hala o velikosti 700m2 nabízí pro návštěvníky více prostoru, pro stálé partnery větší expozice a dává šanci také novým vystavovatelům představit svoje sbírky – měnit, nakupovat a prodávat. Součástí prostor bude také restaurace, která nabídne návštěvníkům občerstvení a k dispozici bude také parkoviště pro cca 150 vozidel zdarma, které je připojené ke konferenční budově Columna. Během celého dne bude zajištěn také doprovodný program – group breaks, tombola, různé soutěže apod.

Zakoupením vstupenky v předprodeji získá návštěvník tombolenku v hodnotě 50 Kč zdarma. Děti do 110 cm mají vstupné zdarma.

V případě dotazů je možné kontaktovat pořadatele na e-mailu burzapraha@email.cz.

Praktické informace:

  • Parkování u konferenční budovy Columna je zdarma s dostatečnou kapacitou až 150 míst. Lze využít také MHD – nedaleké zastávky autobusu „Benkova“ nebo „Knovízská“ – spojení z Metra „Chodov“.
  • Pro omezenou kapacitu je doporučeno zakoupení vstupenky včetně rezervace stolu pro vystavovatele co nejdříve.

Veškeré informace o pořádané akci pro vás připravila redakce webu GoOut.

nejčtenější články