Carcass

18. 6. 2024 20:00, Praha

Typ akce
Divadlo
web
https://www.archa-plus.cz/
Místo
ARCHA+
Na Poříčí 1047/26, Praha
zobrazit na mapě

Deset tanečníků ohledává a oslavuje svou společnou identitu prostřednictvím tělesného a intuitivního tance za doprovodu živých bicí a elektronické hudby. Smyslná a uhrančivá choreografie Marca de Silva Ferreiry vychází ze známých tanečních kroků, inspirovaných klubovými večírky a plesy.

Jakou roli hraje individualita v procesu budování komunity? Co je hnací silou identity? Jaká těla vlastně procházejí naším světem? Choreograf Marco de Silva Ferreira v inscenaci Carcass klade tyto hluboké otázky týkající se světa a kulturní sounáležitosti skrze živelný, intuitivní a smyslný tanec.

Deset zcela odlišných tanečník různých národnostní, kultur a identit, přináší na scénu kromě virtuózního tanečního zpracování, divokou, nespoutanou a vitální energii. Dupot tenisek na baletizolu v doprovodu bubnů a elektronické hudby, vytváří ďábelský rytmus, jehož tempo může připomínat jak techno večírky, tak lidové tancovačky. Divák se může těšit na současný tanec, který rozpumpuje krev v žilách a hypnotizuje svou krásou a tělesností.

Představení obsahuje mluvené slovo v anglickém jazyce (s českými titulky), nahotu, hlasitou hudbu a intenzivní světlo.

Veškeré informace o pořádané akci pro vás připravila redakce webu GoOut.

nejčtenější články